Загальні збори колективу перед початком 82 театрального сезону

31.08.2016

В Київському національному академічному театрі оперети відбулися загальні збори колективу з приводу початку нового, 82 театрального сезону.

Сьогодні, 31 серпня, в глядацькій залі зібралися працівники всіх театральних цехів. Художній керівник Національної оперети, н.а. України Богдан Струтинський привітав колектив із початком нового сезону, подякував всім за терпіння і підтримку у зв’язку із ремонтними роботами, що завершуються зараз у будівлі театру.

«За досить короткий період нам вдалося змінити системи опалення та електропостачання, вдосконалити вентиляційну систему, встановити кондиціонування для глядацької зали та гримерок, забезпечити пожежну безпеку та контроль доступу»,-  розповів Богдан Дмитрович.

Приємні зміни чекатимуть оркестр театру, оскільки незабаром планується закупівля нових інструментів та комплексна заміна системи звукового обладнання.

З 1 вересня у театрі продовжуватимуться репетиції найближчої прем’єри сезону -оперети «Графиня Маріца».  Завершать розпочату ще весною підготовку реквізиту, костюмів, декорацій  виробничі цехи. Готуватимуться  до наступних прем’єр 82 сезону: комічної опери «Дзвіночок» Г. Доніцетті, опери «Севільський цирульник», Д. Россіні, дитячої музичної постановки «Пригоди Буратіно», О. Рибнікова.

В планах на новий сезон великі міжнародні проекти, участь у музичних і театральних фестивалях України. Сезон обіцяє бути насиченим, різноманітним, дивовижно цікавим і для глядачів, і для його учасників.

По закінченню загальних зборів відбулося профспілкове звітне засідання членів профспілки театру.