В Київському національному академічному театрі оперети відбулася прес-конференція. Театр представив проект міжнародного, дипломатичного рівня — концерт «Перлини Дунаю».

19.05.2016

На прес-конференцію прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, який особисто підтримує міждержавні культурні акції. Пан Ерно сам любить співати і вважає, що популяризація жанру оперети, улюбленого угорцями, справа важлива і відповідальна.
Художній керівник Національної оперети н.а. України Богдан Струтинський повідав представникам преси про деталі міжнародної співпраці театрів Угорщини і України, і виразив надію, що найближчим часом театрам вдасться розширити формат співдружності — створити сумісну із Будапештським театром постановку більшого масштабу ніж концерт.
Андраш Сентпетері, виконавчий директор концертно-мистецької агенції «Пентатон» представив ексклюзивні музичні номери концерту у виконанні артистів Будапештського театру, розповів про угорських композиторів.
А диригент-постановник концерту «Перлини Дунаю», народний артист України Литвиненко Святослав Іванович, представив концерт, який поєднав твори різних композиторів, натхнених угорською народною музикою.
Всі причетні до концерту дякували за підтримку, завдяки якій, здійснюються неймовірні, на перший погляд, проекти. До речі прямо на прес-конференції Богдан Струтинський і Андраш Сентпетері обмінялися ідеями щодо нових творчих проектів, і допомагали в цьому питання поставлені журналістами.
Українські і угорські артисти приєдналися до спілкування із журналістами просто перед концертом. Вони розповідали про свою творчість і враження від сумісного україно-угорського проекту.
«Культура, мистецтво, музика, театр сьогодні можуть зробити більше ніж політика.»- сказав Богдан Струтинський, ще на початку розмови і це дійсно ключова фраза прекрасної зустрічі яка сьогодні відбулася в стінах Київського національного академічного театру оперети.