Розкішний «Вечір вальсу» та підписання Меморандуму з юридичною фірмою INTEGRITES

22.11.2021

Превю

В епоху надшвидкісних і стрімких змін мати нагоду насолоджуватися вічним – справжня розкіш! Унікальну можливість побувати на прем’єрному концертному проєкті мали глядачі Національної оперети України 19-го листопада.

Запаморочливі мелодії, створені королями вальсу Й.Штраусом, Ф.Легаром, П.Чайковським дозволили відчути себе частиною вишуканої публіки світських балів 19 ст. А сучасні мелодії Е.Хопкінса, Є.Доги, І.Шамо з перших нот нагадали кадри з відомих та улюблених кінострічок.

Багатогранна стилістика вальсу зачаровувала своєю вишуканістю та романтичністю, плавністю та легкістю! Танцювальна стихія захоплювала кожного і давала можливість по-новому поглянути на всесвітньовідомі твори та відкрити для себе нові шедеври.

Вічні і прекрасні вальси звучали у виконанні симфонічного оркестру театру під орудою з.д.м. України Сергія Дідка. Артисти балету (солісти: з.а.України Максим Булгаков, з.а.України Юлія Ільченко, з.а.України Яніна Сазонова, Михайло Боцок, Артем Тимчук, Наталія Ясницька), кружляючи у вальсі, створили пластичну історію краси і кохання (гол. балетмейстер з.а.України Вадим Прокопенко). Хор театру (хормейстер Максим Ковальчук) додав об’ємного звучання, розширюючи вальсовий музичний простір сцени. Акордеоніст Олег Микитюк презентував один з прем’єрних вальсів.

Солісти-вокалісти: н.а.України Сергій Авдєєв, з.а.України Олена Арбузова, з.а.України Ганна Довбня, з.а.України Валерія Туліс, Мар’яна Боднар, Ганна Коваль, Яна Татарова-Цуцкірідзе, Олександр Вознюк, Олександр Харламов, Олександр Чувпило – виконали ліричні вальсові композиції різних епох і різних жанрів. Звучали вальси з опер і оперет, з мюзиклів і кінофільмів, вальси композиторів-класиків і сучасні твори.

Ведуча концерту – Мар’яна Боднар.

Режисер-постановник – н. а. України Богдан Струтинський.

Цього ж дня, у Національній опереті України відбулася ще одна важлива подія – підписання Меморандуму про співпрацю з юридичною фірмою INTEGRITES. Генеральний директор-художній керівник Національної оперети України Богдан Струтинський та керуючий партнер юридичної фірми INTEGRITES Олексій Фелів започаткували нову меценатську історію, підписавши документи про співпрацю у присутності преси.

Привернути увагу бізнесу до культури, збільшити кількість нових, масштабних театральних постановок, підтримувати міжнародну співпрацю – такі завдання і цілі, у яких зацікавлені перш за все українські глядачі, визначають перед собою партнери.

Підтримка культури прогресивним бізнесом у часи пандемії набула особливої актуальності, а для юридичної фірми INTEGRITES співпраця з театром стала новим напрямком корпоративної соціальної відповідальності.

Далі буде…