Брендовий концерт «Вечір мюзиклу» зачарував публіку магією музики

29.10.2021

FAM_0676

Вчора, 28 жовтня, відбувся щорічний «брендовий» концерт Національної оперети України «Вечір мюзиклу», в якому глядачі  потрапили у чарівний світ перевтілень та побачили найвідоміших персонажів з легендарних американських та європейських мюзиклів  ХХ-ХХІ ст. Вокалісти, артисти хору, балету та симфонічного оркестру зачарували публіку магією музики та акторською майстерністю.

У концертній програмі – найвідоміші арії з мюзиклів «Чикаго», «Нотр Дам де Парі», «Ісус Христос – суперзірка», «Привид Опери», «Поргі і Бесс», «Три  мушкетери», «Кабаре», «Чикаго», «Бал вампірів», «Скрипаль на даху», «Доріан Ґрей» та ін. Серед прем’єр – «Поки я не почую, як ти співаєш» з мюзиклу Е.Л. Веббера «Кохання не помре ніколи», Арія Кармен «Якби я могла» з мюзиклу Ф. Вайлхорна «Кармен», «Планета і я» з мюзиклу Е.Ліппи «Сімейка Аддамсів», «Можливо цього разу» з мюзиклу Дж.Кандера «Кабаре», «Будь ласка, не змушуй мене кохати тебе» з мюзиклу Ф.Вайлдхорна «Дракула», «Симфонія вбивці» з рок-опери Ж.-П.Піло та О.Шультеза «Моцарт».

«У концерті «Вечір мюзиклу» зібрано найкращі номери зі всесвітньовідомих популярних мюзиклів. Будемо дивувати наших глядачів американськими, бродвейськими, європейськими шедеврами. Родзинкою є прем’єрні номери, сподіваюся, що глядач їх оцінить», – повідомив диригент-постановник, з.д.м. України Сергій Дідок на зустрічі з журналістами перед концертом.

 «Мюзикл – дуже популярний жанр у всьому світі. Він один з найулюбленіших серед наших артистів і глядачів, адже концерт «Вечір мюзиклу» йде вже сьомий рік і кожен раз з неймовірним успіхом», – зазначив режисер та балетмейстер-постановник, з.а. України Вадим Прокопенко.

Чарівні арії, дуети, фрагменти з легендарних творів сьогодні, 29 жовтня, знову звучатимуть на головній сцені Національної оперети України, адже концерт «Вечір мюзиклу» традиційно відбувається два дні поспіль.

Постановочна група:

Режисер-постановник, балетмейстер-постановник – з. а. України Вадим Прокопенко.

Диригент-постановник – з. д. м. України Сергій Дідок.

Хормейстер-постановник – з. д. м. України Ігор Ярошенко.

Диригенти концерту – н. а. України Оксана Мадараш, з. д. м. України Ігор Ярошенко, Сергій Нестерук.

Генеральний директор-художній керівник – н. а. України Богдан Струтинський.