Польська публіка аплодує Національній опереті України

26.11.2015

Артисти Національної оперети вже вдруге у цьому сезоні влаштовують справжнє свято театрального мистецтва у Польщі – гастролі тривають! Артисти хору, балету, оркестр, солісти театру та головний хормейстер Ігор Ярошенко дарують полякам чари оперети.

Наші артисти вже виступили у таких містах: Лодзь, Торун, Краків, Гданськ, Кельце, Сувалкі. Вони розповідають, що концерти відбуваються у розкішних залах, де публіка приймає їх надзвичайно тепло і емоційно.

  

Національна оперета тішить польських глчдачів як перлинами світової музичної класики, зокрема, Й. Штрауса, Ф. Легара, І. Кальмана, так і творами сучасності. Так, справжній фурор у Польщі викликала композиція «Umbrella» у виконанні нашого неймовірного Андрія Григоренка (в обробці піаніста театру Богдана Решетілова).

«Ми всі гідно, на високому рівні представляємо наш театр та нашу країну в Європі. У Гданську було взагалі щось неймовірне. Публіка довго не відпускала нас зі сцени, щедро осипаючи аплодисментами», — ділиться враженнями Ігор Ярошенко.