Національна оперета закрила 81-ий театральний сезон грандіозним Гала-концертом

01.07.2016

Глядачі здійснили справжню подорож у часі: від класичної італійської опери Г.Доніцетті та Дж.Россіні до мюзиклів Е.Л.Веббера, Дж.Стайна, Ф.Вайлдхорна та музики з популярних кінофільмів.
Кожен номер концерту був не просто музичним фрагментом, а цілісною та самодостатньою театральної постановкою. Цікаві та несподівані режисерські рішення дивували публіку упродовж всієї програми. На початку концерту на глядачів чекав потужний енергетичний заряд у вигляді Пекельного галопу з опери-феєрії Ж.Оффенбаха «Орфей у пеклі» та композиції Grand Can-can.
Запальні куплети Тореадора з опери Ж.Бізе «Кармен» у виконанні з.а.України Сергія Авдєєва, емоційна та поривчаста арія Калафа з опери Дж.Пуччіні «Турандот» у виконанні з.а. України Ігора Левенця, грайливий та яскравий дует Еврідіки та Юпітера «Мухи» у виконанні Тетяни Журавель та Андрія Чакова постійно тримали увагу та цікавість публіки, яка зустрічала та проводжала артистів бурхливими оваціями.
Справжньої кульмінацією першого відділення концерту став один з найпопулярніших оперних хітів – каватина Фігаро з опери Дж.Россіні «Сивільський цирульник». Майстерне виконання твору з.а. Сергієм Авдєєвим та Андрієм Григоренком, а також оригінальне несподіване режисерське рішення одразу ж зробило каватину улюбленим номером глядачів.
У другому відділенні слухачі мали змогу перенестись ближче до сьогодення та сучасних сюжетів. Номери з улюблених мюзиклів «Привид опери», «Кабаре», «Знедолені» та інших знайшли безпосередній відгук у серцях глядачів, про що не раз свідчили бурхливі овації. Емоційній номери «Будьте готові & Бог помер» з мюзиклу Дж.Стейнмана «Танець вампірів» у виконанні А.Григоренка, «Якби ти цього не робив…» з музичного ревю Дж.Стайна «Двоє на роздоріжжі» у виконанні з.а. Тамари Ходакової остаточно підкорили публіку.