В Національній опереті відбулись загальні збори

30.06.2016

В глядацькій залі розмістилися працівники всіх цехів театру. Колектив у повному складі збирається разом зазвичай два рази на рік: на відкриття і закриття театрального сезону. Сьогодні, 30 червня, загальні збори присвячувалися закриттю 81-го театрального сезону.

Художній керівник Національної оперети України, н.а. України Богдан Струтинський у короткому виступі висвітлив і підсумував всі нагальні питання сьогодення театру. Богдан Дмитрович подякував колективу за плідну працю, акцентував важливість творчої ініціативи в колективі, підкреслив прагнення керівництва зберегти колектив театру, незважаючи на певні зміни у трудовому законодавстві, наголосив, що кваліфіковані кадри сьогодні — найцінніше. Наостанок Богдан Струтинський від душі побажав колективу перед літньою відпусткою: «Головне для нас всіх — добре відпочити і позитивно налаштуватися на наступний сезон!»

У фінальній частині зборів відбулося нагородження Почесними грамотами Верховної Ради України. Загальні збори завершилися урочисто і оптимістично!