Артисти Національної оперети підкорили серця литовської публіки

08.07.2016

5-6 липня в Литві відбувся XV фестиваль «Оперета в Каунаському замку» участь в якому взяли артисті київського театру оперети.
Цього року шанувальники мистецтва мали змогу почути фрагменти з опер, оперет, мюзиклів, музику з кінофільмів, а також побачити балетні номери у виконанні вокалістів та танцюрів з Литви, Латвії, Естонії, Росії, Угорщини, Румунії, України та США.
Солісти балету Національної оперети Яніна Сазонова та Михайло Боцок представили на фестивалі перлини класики світового балету: Па-де-де з «Лебединого озера» П.Чайковського та адажіо з балету А.Хачатуряна «Спартак», а також познайомили відвідувачів з фрагментами цьогорічної прем’єрної постановки театру «Моцарт underground…». Литовські ЗМІ відзначили високий професіоналізм наших солістів та їхню унікальну манеру танцю.
Глядачі приймали київських артистів особливо тепло. Соліст Національної оперети, з.а.України Ігор Левенець здобув справжні овації за майстерне та емоційне виконання арії Калафа «Nessun dorma» з опери Дж.Пуччіні «Турандот» та композицію М.Бродського «Be my love». Артисти Національної оперети виконували номери під керівництвом диригента, з.а.України Оксани Мадараш. Окрім цього, солісти Будапештського театру оперети та мюзиклу Ноемі Сабо та Петер Лакі також виконали дует Боні та Стасі з оперети І.Кальмана «Принцеса чардашу» та дует Марчі та Мішки з оперети А.Сірмаї «Магнат Майк» під керівництвом талановитого диригента Національної оперети.
В складі творчої делегації Національної оперети фестиваль також відвідали художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський, головний балетмейстер театру, з.а. України Вадим Прокопенко та ін.