Національна оперета починає співпрацю з Великою Британією.

08.07.2016

1 липня Київський національний академічний театр оперети виграв грант від Британської Ради на подорож до партнера Theatre Royal Stratford East із Лондона в рамках мистецької програми Креативна Європа.

Мета цього гранту спростити доступ України до суттєвих можливостей фінансування по програмі Креативна Європа та підтримати розвиток партнерства між культурними спільнотами двох країн. Під час подорожі Український та Британський Театри планують розпочати співпрацю та у перспективі створити спільну заявку на програму Креативна Європа. Театри працюватимуть над різними проектами, одним з яких є проект «Платформа Цифрова Оперета», мета якої привернути увагу до жанру мюзикла та оперети, сприяти розвитку молодих режисерів в жанрі оперети/мюзикла, а також заохотити нову цільову аудиторію. Особлива увага приділятиметься вразливій аудиторії. Платформа міститиме оцифровані оперети, мюзикли, концерти, музичні фестивалі. Під час створення платформи, будуть використані новітні цифрові технології.

Театр рухається в ногу з часом і ми розуміємо, що використання передових технологій в мистецтві сприятиме створенню більш якісного продукту і надасть глядачеві ще більше можливостей оцінити красу оперети.

13592750_1021855627863295_1921870635296829051_n