Національна оперета України спільно з ДП «ГДІП» провели благодійний захід задля збору коштів для воїнів ЗСУ

19.05.2023

????????????????????????????????????

Вже стало доброю традицією в Національній опереті України зустрічатися заради благих цілей.

17 травня спільно з Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв та за підтримки Благодійного Фонду Юрія Василишена відбувся благодійний концерт «Об’єднані заради перемоги» задля збору коштів для воїнів ЗСУ, які відважно боронять нашу свободу щодня.

Окрім концерту було проведено благодійну лотерею, аукціон з цінними лотами та «тихий аукціон» з картинами відомих українських художників. Виручені кошти будуть направлені тим воїнам, котрі сьогодні перебувають на лікуванні, а також тим, хто служить в ЗСУ.

Гучними оплесками глядачі привітали захисників та їх родини, які також були присутні на концерті. Серед них і працівники Національної оперети України, які сьогодні захищають нашу землю на передовій.

Ми вдячні вам за вашу мужність та патріотизм! Щиро дякуємо кожному, хто боронить наш спокій і відстоює кордони нашої держави. Винаші Вищі Сили України! – зазначив генеральний директор-художній керівник театру Богдан Струтинський.

На сцені лунали українські народні та патріотичні пісні на музику українських композиторів у виконанні творчого колективу театру. Водночас, під час виконання тужливої пісні «Гей, пливе кача», згадали усіх полеглих воїнів, хто віддав своє життя за Україну.

Продовжуємо робити добрі справи та наближаємо перемогу разом!

Ми дякуємо гостям та партнерам, хто надали лоти для благодійного заходу.