Концерт «Музика незламних сердець» до Всесвітнього Дня Вишиванки

19.05.2023

FAM_4388

18 травня до Всесвітнього Дня вишиванки відбувся концерт «Музика незламних сердець» — свято національної єдності та української ідентичності, покликане зберегти споконвічні традиції народу. Учасники та гості вечора майоріли різнобарвними візерунками українських вишиванок.

Сьогодні вишиванка є духовною бронею українців. Вишита сорочка була, є та буде символом нашого культурного надбання, незламності та головне – перемоги, — зазначив генеральний директор-художній керівник театру Богдан Струтинський.

Цього вечора на головній сцені театру звучали: лірична фантазія на тему П. Гайдамаки «Калинонька» (музика М.Стецюна), арія Йолан з оперети Г. Майбороди «Милана», музичний твір «Ой ти дівчино з горіха зерня» (музика А. Кос-Анатольського, поезія І. Франка), відома композиція «Гей, пливе кача» (лемківська народна пісня в аранжуванні В. Якимця), прем’єра номеру — «Коханий» (музика І. Білозіра, поезія П. Запотічного), а також «Пісня про солдата» (музика І. Карабиця, поезія Б. Олійника) та багато інших.

У цій концертній програмі ми підготували прем’єри і наш глядач буде здивований сучасними оркестровками тих пісень, які під час війни стали актуальними і подобаються українським слухачам. Адже, музика сьогодні додає наснаги та можливість перезавантажитися у цей складний для нашої держави час. Вона надихає, підіймає бойовий дух та об’єднує, — розповів диригент-постановник Сергій Дідок.

Пишаємося, що ми українці і йдемо до перемоги!