Благодійний концерт для військових

25.04.2023

01

20 квітня Національна оперета України виступила з благодійним концертом для військових в одному з будинків культури Київської області.

Окрема вдячність 242 окремому батальйону територіальної оборони ЗСУ та 204 батальйону ЗСУ, представники якого сьогодні виконують бойові завдання та знаходяться на передовій.

У концерті прозвучали відомі світові хіти, зокрема «Cathedral» із мюзиклу «Нотр-Дам- де-Парі», українські народні пісні «Ой чий то кінь стоїть», «Ти до мене не ходи», популярні композиції «Мамо, я закохався», «Незламна», «Україна переможе», «Червона рута», хіти Євробачення та композиції з популярних бродвейських мюзиклів.

Наприкінці концерту відбулась передача українського прапору, підписаного бійцями 242 батальйону територіальної оборони ЗСУ.

«Хочеться сказати одне — повертайтеся живими! Ми молимося за кожного та віримо в найближчу перемогу нашої держави!», — зазначив генеральний директор-художній керівник Богдан Струтинський.

Такі зустрічі мають велике значення для підтримки морального духу військовослужбовців та допомагають нашим воїнам перезавантажитися та продовжувати боротьбу проти ворога.

Разом до перемоги!