Національна оперета подарує шанувальникам свято симфонічної та вокальної музики!

27.11.2015

У театрі триває підготовка до події, на яку щороку з нетерпінням чекають музичні гурмани. Вже у п’ятницю, 27 листопада, на сцені Національної оперети симфонічний  концерт «Симфонія осені»!

Цього дня театральна сцена належатиме оркестру! А хор та зіркові солісти театру стануть яскравим довершенням концертної програми.

Для вас звучатимуть хіти не лише зарубіжних, а й українських композиторів. Симфонічний оркестр поєднає в одному концерті перлини всесвітньо відомих авторів різних епох, стилів та жанрів, створюючи дорогоцінне намисто з шедеврів: Дж. Пуччіні, В.-А. Моцарта, Й. Брамса, П. Чайковського, Ф. Мендельсона, Дж. Верді, К. Вебера, М. Мусоргського, Дж. Россіні.

Відкриттям для глядачів стануть прем’єри номерів: «Рапсодія для кларнета з оркестром №1» К. Дебюссі, увертюра з опери «Таємний шлюб» Д. Чімароза, композиція «Nimrod» Е. Елгара («Енігма-варіації», варіація ІХ).

Дивовижної краси декорації, світлові спецефекти, яскраві костюми додадуть вечору фарб та наповнять публіку піднесеними, глибокими емоціями.

Тож вирушайте у подорож вражаючим світом класичного мистецтва разом із Національною оперетою.