Калейдоскоп новорічних концертів розпочато!

24.12.2020

Вчора, 23 грудня, артисти Національної оперети України представили концерт «Штраус в опереті». Він розпочав низку дивовижних зустрічей із чарівною музикою, яка приносить святковий настрій. Кращі композиції родини Штраусів глядачі мають змогу почути ще 24 та 26 грудня. А 28, 29 та 30-го – на прихильників вишуканої музики та святкового настрою очікують «Різдвяні зустрічі». Усі вони проходять у концертній залі «Bel Etage Music Hall / Бельетаж Мюзик Хол», за адресою: вул. Шота Руставелі, 16-а (ст. м. «Палац Спорту»).

Казковий та по-справжньому новорічний «Штраус в опереті» порадував шанувальників дивовижною програмою симфонічної музики, вокальними фрагментами з відомих оперет, чудовими номерами у виконанні артистів та музикантів театру.

Прозвучали кращі музичні твори родини Штаусів, які вже прийшлися до серця глядачам і ті, що виконалися вперше – не лише в опереті, а й взагалі в Україні! Так, симфонічний оркестр театру презентував два прем’єрні номери – Вальс «Прискорення» / «Accellerationen» Йоганна Штрауса та польку-мазурку «Терпсіхора» / «Terpsichore» Едуарда Штрауса!

У виконанні солістів Національної оперети України н.а.України Ігоря Левенця, з.а. України Галини Грегорчак-Одринської, з.а.України Валерії Туліс, з.а.України Володимира Одринського, Олександра Чувпила в улюбленому концерті прозвучали арії із знамаменитих оперет Й. Штрауса у супроводі симфонічного оркестру театру під керівництвом н.а. України Оксани Мадараш.

Зазначимо, що проєкт «Штраус в опереті» був започаткований у 2012 році генеральним директором-художнім керівником театру, н.а. України Богданом Струтинським. За цей час концерт завоював велику прихильність глядачів і став знаковим не лише в історії театру, а й взагалі України.

Особливу святкову новорічну програму готують артисти театру оперети 28, 29 і 30 грудня – концертну програму «Різдвяні зустрічі». У концертній залі «Bel Etage Music Hall» вокалісти, артисти хору та оркестру занурять глядачів у казкову новорічну атмосферу святкових хітів.

Для публіки лунатимуть композиції, з перших нот яких відчуватиметься аромат кориці та мандаринів: «Дзвіночки» / «Jingle Bells», «Щасливого Різдва» / «Merry Christmas», «Гімн дзвіночків» / «Carol of the Bells», усім відомі з дитинства традиційні українські колядки і щедрівки.

У концерті «Різдвяні зустрічі» будуть представлені найкращі композиції різних жанрів. Артисти хору виконають традиційні колядки у різних сучасних обробках, джазові акапельні композиції з репертуару гуртів «Pentatonix» та «The Beatles».

Зустрічаймо Новий рік разом!