Підтримай проєкт театру оперети – Футуристичний балет «SPACE Lovers»

01.02.2021

Голосуй

Шановні друзі, просимо вас підтримати проєкт Національної оперети України «SPACE Lovers», який увійшов до шорт-листа балетних постановок міжнародної організації «Fedora». Конкурс проводиться у декілька етапів. Для того, щоб проєкт міг надалі боротись за право на реалізацію балетної постановки, нам необхідний ваш голос. Підтримати можна за посиланням: https://www.fedora-platform.com/discover/shortlist/futuristic-space-lovers-ballet/313.

«SPACE Lovers» – це футуристичний балет на музику французького композитора Дідьє Маруані. У постановці передбачене використання елементів доданої реальності та 3D ефектів. Хореограф – Дельфін Аттал, художній керівник проєкту – Богдан Струтинський.

Постановка «SPACE Lovers» – це дивовижна історія балетної пари, яка занурює у світ фантазії та яскравих образів. Танцівники подорожують планетами у пошуку кохання. На своєму шляху вони зустрічають самотність, байдужість та жорстокість, пізнають цінність друзів, довіри та любові. Рекомендований для перегляду усією родиною.

Після оголошення шорт-листа, учасники конкурсу борються за право взяти участь у фандрейзинговому марафоні та зібрати кошти на постановку балету. Голосування триватиме до 26 лютого.

Ваш голос може бути вирішальним!

#FEDORAPrizes2021 #shortlist #votenow