Нагороди знайшли своїх переможців: церемонія вручення «Київської пекторалі»

22.12.2020

Вчора, 21 грудня, відбулась церемонія вручення премії «Київська пектораль». Оголошення переможців та нагородження зазвичай відбувається до Міжнародного дня театру. У березні цього року в Україні був введений карантин, тож імена переможців назвали онлайн. Наприкінці року все ж провели церемонію вручення відзнак. Захід відбувся у приміщенні Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я».

Нагадаємо, що кращих діячів театрального мистецтва визначали за підсумками 2019 року. Національну оперету України відзначили у номінації «За кращу музичну виставу» — за мюзикл «Сімейка Аддамсів» Ендрю Ліппа, режисер-постановник Кестутіс Стасіс Якштас (Литва). А з. а. України Оксана Прасолова отримала відзнаку «За краще виконання жіночої ролі» за роль Мотриції Аддамс у цій же виставі.

«Дякую усім, хто був зі мною на шляху до перемоги, бо я вважаю, що це наша спільна нагорода. Дякую керманичу театру оперети Богдану Струтинському. Для нього немає нічого неможливого і він нам, акторам, доводить це власним прикладом. Приємно і гордо бути частинкою НАТО!», – зазначила О.Прасолова.

Відзнаки номінантів та премію за кращу музичну виставу урочисто вручили директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова та н.а. України Олексій Кужельний комерційній директорці Оксані Когут, яка щиросердно подякувала організаторам та експертам Київської Пекторалі за визнання.

Вітаємо переможців!