ХVIII Міжнародний театральний фестиваль «МЕЛЬПОМЕНА ТАВРІЇ» проходить зараз у Херсоні.

22.05.2016

22 травня, ввечері, на сцені обласного музично-драматичного театру ім. М.Куліша колектив Київського національного академічного театру оперети представив у фестивальній програмі мюзикл «ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ».

Виконавиця ролі Проні Прокопівни, чарівна і темпераментна актриса Київського театру оперети Оксана Прасолова поділилася враженнями:
«Такі сонячні глядачі в Херсоні, мабуть південна природа позитивно впливає на всіх. Нас надзвичайно тепло приймали! На фестивалі дуже багато різних театральних колективів, кілька київських театрів, театри з багатьох українських міст, іноземні театри. Дійсно вражає, коли в одному просторі, і в один і той же час зустрічаються стільки причетних до театру людей! «

Київський національний академічний театр оперети підтримує театральні і мистецькі акції, ініціює власні міжнародні фестивалі. Художній керівник Київського театру оперети, (режисер-постановник представленої на фестивалі вистави «За двома зайцями»), н.а. України Богдан Струтинський стверджує:
«Зростання цікавості до українського мистецтва на міжнародному рівні має допомогти врешті, переоцінити і змінити своє ставлення до культури в державі, довести, в першу чергу, собі і своїм чиновникам, а потім і показати всьому світу — якщо не буде культури – не буде миру! Хто заважає розвитку культури – той стимулює війну!».