Бенефіс до ювілею: з. а. України Ганна Довбня зіграла у «Сорочинському ярмарку»

16.07.2021

Превю

Вчора, 15 липня, заслужена артистка України Ганна Довбня відзначила ювілей, зігравши на сцені Національної оперети України у виставі «Сорочинський ярмарок» О.Рябова. Колоритна і яскрава акторка перевтілилася в  одну з улюблених героїнь – Хіврю. На головній сцені театру повсякденне життя нагадувало запальне шоу з веселими піснями, танцями, щирим коханням, жартами і гоголівською містикою, а в атмосфері панувала особлива атмосфера свята.

«Якщо чесно, то бракує слів, щоб сповна описати пережиті емоції. Вони надзвичайно приємні. Я безмежно щаслива і задоволена від свята, яке мені подарувала доля, колектив, мої рідні, знайомі і глядачі! Стільки квітів і привітань у моєму житті ще не було! А, коли після вистави для мене заспівали «Многая літа», то я не змогла стримати сліз щастя. Було дуже душевно і зворушливо», – поділилася враженнями  з.а. України Ганна Довбня.

Серед глядачів, які завітали на «Сорочинський ярмарок» були рідні та друзі Ганни Довбні. Особливою гостею стала трирічна онучка, яка вперше відвідала виставу великої сцени, а по завершенні вийшла з квітами на сцену, аби привітати ювілярку.

Ганна Петрівна Довбня працює у Національній опереті України понад два десятиліття. На сцені вона сміливо перевтілюєтеся, докорінно змінюючись у нових ролях: Ганна з «Веселої вдови» Ф. Легара, Розалінда у «Летючій миші» Й. Штрауса, Теодора в «Містері Ікс» І. Кальмана, Цецилія у «Графині Маріца» І. Кальмана, Мірабелла та Чіпра у «Циганському бароні» Й. Штрауса, Єнта у «Скрипалі на даху» Дж. Бока, Химка в мюзиклі «За двома зайцями» В. Їльїна та В. Лукашова, Хівря у «Сорочинському ярмарку» О. Рябова, Ханума в однойменному мюзиклі Г.Канчелі, Аліса Байнекі у «Сімейці Аддамсів» Е. Ліппа, Британія у прем’єрному мюзиклі «Доріан Ґрей» М. Варконі та багатьох інших. Кожна з ролей демонструє високу віртуозну майстерність артистки, глибоку палітру емоцій та відданість сцені.

Колектив театру щиро вітає ювілярку! Зичимо, аби тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищали. А в майбутньому чекали довгі роки, наповнені земними радощами, яскравими сценічними образами і новими досягненнями!