Національна оперета України завершила 86 театральний сезон Гала-концертом

26.07.2021

Превю

Вчора, 25 липня, у Національній опереті України аншлаг! Гала-концерт з нагоди закриття 86 театрального сезону – фінальна подія театру цього літа, на яку разом із глядачами завітали представники преси. У чаруючій атмосфері театрального фоє Оперети, наповненій щирою радістю зустрічі, провідні фахівці театру розповідали про концерт, досягнення і складності сезону.

Керівник Національної оперети, н. а. України Богдан Струтинський анонсував пресі майбутні прем’єри наступного сезону: драматичну оперу «Амадеус» за В.-А.Моцартом (у постановці М.Голенка), прекрасну «Сільву» І.Кальмана (у постановці самого Метра оперети – Богдана Струтинського), майбутній проєкт за підтримки УКФ спільно із Бірмінгемською оперою. 86 театральний сезон очільник театру охарактеризував як складний, але насичений подіями і головне – переможний, адже саме в цьому сезоні відбулася грандіозна реконструкція головної зали, в якій невдовзі відбувся прем’єрний показ популярного угорського мюзиклу «Доріан Ґрей». Ця вистава стала маркером нової, молодіжної авдиторії Національної оперети й означила напрямок наступних театральних прем’єр.

Головний диригент театру з.д.м. України Сергій Дідок, головний балетмейстер з.а. України Вадим Прокопенко, з.д.м. України Ігор Ярошенко розповіли пресі про родзинки концерту, який став оптимістичним фіналом доволі складного, але насиченого подіями театрального сезону. На глядачів очікував Гала-концерт, в якому представили десять прем’єрних номерів (!), а також найулюбленіші композиції класичної та сучасної музики, що звучали протягом 86 театрального сезону.

Програма концерту випромінювала різні межі сприйняття музики від класичного Гранд Па з балету Мінкуса «Дон Кіхот» до екстравагантного і дещо брутального Tango Roxanne з мюзиклу «Мулен Руж», від елегантного Вальсу Ядвіги з оперети Оффенбаха «Робінзон Крузо» до шедеврів Елтона Джона з мюзиклу «Король Лев». Родзинками вечора стали пісні у стилі Сари Брайтман та Алессандро Сафіна. Глядачі дуже тепло сприйняли концертну програму й щедро обдаровували артистів гучними тривалими оваціями, в яких відчувалися підтримка, щирість і любов!

Вдячні усім, хто протягом 86-го театрального сезону був разом з Національною оперетою України! З нетерпінням чекаємо Вас на виставах і концертах у новому 87-му сезоні, який розпочнеться Гала-концертом 15 вересня. На глядачів чекатимуть кращі музичні композиції, фрагменти мюзиклів і номери з улюблених оперет.

До зустрічі у новому сезоні!