Артисти Національної оперети виступили на творчому вечорі з нагоди 175-річчя Михайла Старицького

03.12.2015

03 грудня 2015 року в Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбулася творча зустріч із провідними акторами київських театрів, присвячена 175-річчю Михайла Старицького. Захід об’єднав шанувальників творчості українського поета, драматурга, прозаїка, театрального та культурного діяча.

Музей театрального, музичного та кіномистецтва України є єдиним в Україні за своєю спеціалізацією. Тож не дивно, що саме тут було влаштовано теплий прийом, приурочений до ювілею дня народження засновника першого українського професійного театру.

Світлана Валуца, начальник відділу історії театру, організатор заходу розповіла: «Цей рік у нас ювілейний – рік корифеїв. Виповнюється 175 років від дня народження Михайла Старицького та Марка Кропивницького. Ми не могли оминути цю дату і вирішили зробити для всіх свято. На захід запросили театри, у яких ставлять драматургію Старицького. І перш за все, це Театр оперети».

Виступи артистів Національної оперети стали яскравою окрасою вечора. Всі номери об’єднувало ім’я одного із корифеїв українського театру Михайла Старицького.

Так, соліст-вокаліст театру Володимир Одринський, подарував глядачам розкішний, легендарний твір «Ніч яка місячна» на вірші М. Старицького.

  

«Романс вже став народною піснею. Старицький написав цей твір, коли одружився із Софією Лисенко, у шлюбі вони прожили 41 рік», — розповіла Світлана Валуца.

Вже традиційно щирий сміх та неймовірно бурхливі оплески викликав у публіки дует Проні та Голохвостого з оперети В. Ільїна та В. Лукашова «За двома зайцями» у виконанні артистів театру Оксани Прасолової та Максима Булгакова.

   

Любов Сагат та Володимир Одринський привезли до музею частинку «Сорочинського ярмарку» О. Рябова, заспівавши «Ой не світи місяченьку». А чарівна Любов Сагат подарувала глядачам «Лукашеву сопілку» на музику А. Кос-Анатольського.

У вечорі також брали участь актори з інших театрів, серед яких народні артисти України Галина Яблонська, Ярослав Гаврилюк, Тамара Яценко.