Симфонічний оркестр Національної оперети України концертом привітав Андріївський узвіз

13.09.2021

Превю

Вчора, 12 вересня, симфонічний оркестр Національної оперети України концертом привітав Андріївський узвіз та відвідувачів святкування з днем народження. Музиканти виступали під відкритим небом на терасі біля Андріївської церкви.

Лунали вальси і польки Йоганна Штрауса, канкан Оффенбаха, популярні мелодії українських композиторів та улюблені твори цінителів класичної музики. За диригентським пультом – н.а. України Оксана Мадараш, яка, до речі, у цей день відзначала власне день народження.

Масштабне святкування Андріївського узвозу провели вчетверте. Протягом 11-12 вересня популярна туристична вулиця Києва перетворилася на платформу креативної свободи – фестиваль вуличних мистецтв. Зокрема, було представлене театральне, циркове, музичне, візуальне та кіномистецтво.

Святкова шоу-програма супроводжувалася піснями, танцями, майстер-класами та подарунками. Участь у заході взяли мистецькі колективи з різних куточків України. Традиційно, киян та гостей столиці вітали актори Національної оперети – заслужені артисти України Ася Середа-Голдун та Арсен Курбанов у театральних образах своїх улюблених героїв – Свирида Голохвостого та Проні Прокопівни.