Містична «Москалиця» зачарувала глядачів фестивалю «Мельпомена Таврії» у Херсоні

08.09.2021

превю

З 3 по 11 вересня у Херсоні триває ХХІІІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Вчора, 7 вересня, глядачів зачарувала містична драма «Москалиця» – вистава Національної оперети України, яку поставила режисерка Влада Бєлозоренко за однойменним твором Марії Матіос.

«Національна оперета Україна – театр широкого профілю, ми не боїмося експериментів. Вистава «Москалиця», представлена на «Мельпомені Таврії» – яскравий тому приклад, адже це драматична вистава, яка зазвичай йде на «Сцені 77».  Там актори вчаться спілкуватися словом, а не тільки музикою та пластикою. Потужна історія на потужному фестивалі! Вдячний організаторам, Марії Матіос, Владі Бєлозоренко та рідному колективу», – зазначив  керманич театру оперети, н.а.України Богдан Струтинський.

Довідково: Мета «Мельпомени Таврії» – популяризація мистецтва, обмін досвіду між творчими колективами, ознайомлення глядачів із найцікавішими виставами театрів із різних областей України та інших країн.
У межах фестивалю відбувається конкурсний перегляд театральних прем’єр. Експертна рада відзначає кращих акторів, сценографію, музичне та режисерське оформлення. Переможців нагороджують дипломами. Окрім того, традиційними для «Мельпомени Таврії» є вулична хода, театральний капусник, гала-концерти, присвячені відкриттю і закриттю фестивалю, green zone та багато іншого.
Президент фестивалю – художній керівник ХОАМДТ ім. М.Куліша, народний артист України Олександр Книга.