Аншлаг та овації: Національна оперета України розпочала 87 сезон Гала-концертом!

16.09.2021

Превю

Вчора, 15 вересня, відбулася перша визначна подія нового театрального року – Гала-концерт до відкриття 87 театрального сезону Національної оперети України. Гучні овації звучали після кожного номера, а у залі – аншлаг.

У концерті прозвучали арії з оперет І.Кальмана, Ж.Оффенбаха, Ф.Легара, вперше звучала музика з оперет англійського композитора А.Саллівана, звучали пісні Е.Веббера і К.Портера, С.Діон, Стінга, А.Бано, ін. Арії про кохання, пісні про щастя і свободу у виконанні солістів, хору та оркестру театру завжди налаштовують слухачів на прекрасне! Веселий чардаш, запальна тарантела, яскравий шиммі і пристрасне танго – перлини концертної програми. І не дивно, адже в Опереті цікаво всім!

Традиційно, перед початком святкового концерту, відбулася зустріч керівництва театру та провідних фахівців із журналістами. Про амбітні плани на новий сезон пресі розповів н.а.України Богдан Струтинський.

«Уже 21 жовтня плануємо масштабний проєкт – концерт «Автентична британська музика. Бірмінгем-Київ», який реалізується за підтримки УКФ та Британської Ради в Україні. Впродовж сезону на глядачів також чекають яскраві прем’єрні вистави – мюзикл «Амадеус» за В.-А. Моцартом у постановці Максима Голенка, оперета «Сільва» І.Кальмана у моїй постановці. А також – спільна з італійським режисером Маттео Спаці постановка музичної вистави «Бал», — зазначив очільник театру.

Крім того, у Національній опереті планують підготувати для шанувальників чаруючу зустріч із вальсом у новому проєкті та провести спільні концерти із зарубіжними партнерами.

Успішного сезону! Хай усе задумане реалізується!