«Вечір мюзиклу» вкотре продовжує дарувати незабутні емоції

30.10.2022

????????????????????????????????????

 

29 та 30 жовтня Національна оперета України представила глядачам «Вечір мюзиклу 2022». Беззаперечно, що це один із найпопулярніших та найулюбленіших проєктів театру, який знайомить публіку із сучасними світовими шедеврами мюзиклового жанру.

У виконанні солістів, хору, балету та симфонічного оркестру театру в концерті представлені фрагменти всесвітньовідомих мюзиклів  «Три мушкетери», «Кармен», «Нотр-Дам де Парі», «Кабаре» та багатьох інших.

Родзинкою концертів стали чотири прем’єри номерів: «Рибка» — пісня кухаря з мюзиклу А. Менкена «Русалонька», «Куточок небес» з мюзиклу Ст. Шварца «Піппін», «У наш час» з мюзиклу Дж. Кандера «Чикаго», а також звучала культова композиція «We are the world» Майкла Джексона.

В.о. головного диригента, заслужений діяч мистецтв України, Сергій Дідок зазначив:

 «Проєкт, який ми скоротили на час війни в одне відділення, без антракту, вийшов справді динамічним. Ми намагаємося, щоб глядач отримав нові емоції та прем’єри, і, в такий складний час, нам вдалося це зробити. У перший день концерту була повітряна тривога, однак, після її завершення

більшість глядачів повернулися в зал і зустріли наших артистів дуже тепло».

«Вечір мюзиклу» — концерт, який став брендом, історія жанру від початку минулого століття до наших днів у калейдоскопі справді вражаючих номерів. І сьогодні театр – це те середовище, де, на певний час, можна змінити тривожний ракурс реальності та забути про бентежні думки.

Постановочна група:

Режисер-постановник – з.а. України Вадим Прокопенко

Диригент-постановник – з.д.м. України Сергій Дідок

Хормейстер-постановник –  Максим Ковальчук

Балетмейстер-постановник – Наталія Скуба

Художник-постановник, світло – н.а. України Олександр Білозуб

Генеральний директор-художній керівник – н.а. України Богдан Струтинський.