Українські та литовські артисти виступили разом на благодійному концерті

20.10.2022

01

20 жовтня у Каунаському державному музичному театрі (Литва) відбувся благодійний концерт «Разом за свободу», в якому взяли участь артисти Національної оперети України.

Співдружність українських та литовських митців має багаторічну історію, тому цей концерт став щирою подякою литовському народу за підтримку українців у боротьбі за свободу.

«Ми вдячні великому литовському народу за підтримку України у непростий для нас час. Через бомбардування в нашій країні тривають віялові відключення електроенергії. Нам можна вимкнути світло, але ніколи і нікому не вдасться загасити наші світлі почуття  і безмежне прагнення свободи»,  — наголосив у своїй вітальній промові керівник Національної оперети України, народний артист України Богдан Струтинський.

У програмі концерту звучали популярні арії з опер, оперет, мюзиклів, дуети, ансамблі, українські народні пісні, хореографічні композиції.

На сцені виступали артисти Національної оперети України:  з.а. України Олена Арбузова, з.а. України Анатолій Погребний, Яна Татарова-Цуцкірідзе, Олександр Чувпило, солісти балету: з.а. України Яніна Сазонова, Владислав Синько, Ігор Волошин та артисти Каунаського державного музичного театру: Гітана Печкіте, Лаймонас Паутінюс, Габріеле Букіне, Інгріда Кажемекайте, Жигімантас Галініс, Андрюс Апшега, Марія Арутюнова, Габріеле Бельскіте, Єва Голецкіте, Мартинас Бейнарис, Рокас Лаурекис, соліст балету Валерій Осадченко

Диригенти — н.а. України Оксана Мадараш, Йонас Янулявічюс, Юліус Генюшас, Віргіліюс Вісоцкіс.