В театрі оперети відбувся круглий стіл щодо отримання Києвом креативного статусу міста ЮНЕСКО в галузі музики

19.02.2024

photo1708338429 (1)

16 лютого в Національній опереті України відбувся круглий стіл з обговорення питання отримання Києвом креативного статусу міста ЮНЕСКО в галузі музики.

До президії увійшли генеральний директор-художній керівник театру Богдан Струтинський; голова постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха; секретар постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Володимир Андрусишин, композитор, н. а. України Олександр Злотник; голова міжнародного благодійного фонду В. Горовиця Ірина Полстянкіна.

Такий статус є іміджевою перевагою та поштовхом для стрімкого розвитку обраної галузі i активної співпраці на місцевому та міжнародному рівнях.

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети України Богдан СТРУТИНСЬКИЙ:

«Необхідно об’єднати дієвців, що представляють різні напрямки музичного мистецтва, проаналізувати стан музичних ініціатив міста. На сьогодні вони не становлять мережу, а є окремими ініціативами.

Це не лише іміджева історія, але, насамперед, мобілізаційна історія для Києва, яка не залишиться на папері, а стане дорожньою картою для обʼєднання наших мистецьких інституцій».

photo1708338429

photo1708338429 (3)

photo1708338429 (2)