Одразу двоє військових освідчилися своїм коханим на головній сцені театру

19.02.2024

photo1708332814 (1)

У День Закоханих у Національній опереті України відбувся одинадцятий концерт «Музика сердець», який вже став брендом закладу та цьогоріч мав особливу місію.

На головній сцені театру одразу двоє військових освідчилися своїм коханим. Для дівчат це стало справжньою несподіванкою, але обидві відповіли згодою.Підтримати захисників прийшли побратими, друзі та рідні.

Цього вечора для глядачів звучали популярні світові пісні про кохання та композиції з відомих мюзиклів.

  • Денис Дульський (22 роки) є військовослужбовцем 112-ої БТрО стрілецької роти, старший бойовий медик. Із липня вступив в лави ЗСУ, був добровольцем територіальної оборони міста Києва з перших днів війни. Його кохана Аполлінарія Болєлова працює медиком.
  • Андрій Ковальов (28 років) у 2022 році мобілізувався у 58-му окрему мотопіхотну бригаду імені гетьмана Івана Виговського, а згодом хлопця перевели у Головний Військовий Клінічний Госпіталь, де сьогодні він несе службу за фахом – у клініці офтальмології. У стосунках з коханою Іриною Ларіоновою уже три роки. Дівчина всіляко допомагала Іванові із забезпеченням на початку повномасштабної війни, коли усіх засобів та речей військового призначення був гострий дефіцит.

Генеральний директор-художній керівник театру Богдан Струтинський:

 «Ми, українці, вкотре доводимо, що кохання рятує навіть у найтемніші та найважчі часи. Адже, сила справжньої любові потужніша за будь-яку зброю. Нам дуже приємно, що для такої важливої події, як освідчення в коханні, наші військові обрали Національну оперету України!»