У Національній опереті готуються до прем’єри бродвейського мюзиклу «Сімейка Аддамсів»

18.01.2019

У квітні українські глядачі зможуть насолодитися ще однією гучною прем’єрою у Національній опереті України. На сцені театру з’явиться славетний бродвейський мюзикл  «Сімейка Аддамсів». Над виставою працює литовська постановча група, яку очолює відомий режисер Кестутіс Стасіс Якштас.

«Ми вже провели кастинг, я познайомився з акторами оперети, вони пропонують цікаві рішення, прагнуть збагатити характери головних героїв, доповнити їх новими яскравими рисами», – ділиться першими враженнями литовський режисер-постановник.

Пан Якштас має досвід роботи над «Сімейкою» у Каунаському державному драматичному театрі. Вистава кожного разу проходить з аншлагами та збирає повний зал глядачів. Режисер впевнений, що українські театрали також закохаються у цей мюзикл.

«Це відома історія, яка не втрачає своєї популярності у серіалах та фільмах, історія про родину, яка, з точки зору інших людей, живе не як усі, але насправді вони живуть правильно: з гідністю, повагою одне до одного, любов’ю, дотримуючись обіцянок. Це мюзикл, який нагадує, що головне – це сім’я, що дуже важливо та актуально у наш час, адже родини розпадаються, люди розходяться через дрібниці та невеликі сварки і забувають, що варто шукати спільні рішення та прагнути до порозуміння», – розповідає митець.

Над виставою також працюватиме художник-постановник Гінтарас Макаревічус та балетмейстер-постановник Дайнюс Бервінгіс. Вони запевняють, що київська постановка буде дуже видовищною, динамічною та яскравою, а потужний музичний супровід забезпечить оркестр Національної оперети під орудою диригента-постановника мюзиклу – заслуженої артистки України Оксани Мадараш.