«Сімейка Аддамсів» відкрила ювілейний «Vinnytsia JazzFest»

04.10.2021

Превю

У п’ятницю, 1 жовтня, у Вінниці стартував ювілейний 25-ий Міжнародний джазовий фестиваль «Vinnytsia JazzFest». Його відкриття уже втретє довірили Національній опереті України, яка цього разу привезла мюзикл «Сімейка Аддамсів» Е.Ліппи.

Глядацька зала Академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського була вщент заповнена, попри карантинні обмеження. Адже глядачів впускали лише при наявності сертифікату вакцинації чи результату тестування.

Улюблена історія мільйонів, магічна музика, виняткові декорації та оригінальні костюми, неймовірна кількість пісень, гумору і танцювальних постановок захопила вінницьких глядачів. Вони ж у свою чергу обдарувати артистів тривалими гучними оваціями!

Наступного дня, 2 жовтня, керманича Національної оперети України Богдана Струтинського запросили, як спеціального гостя, на «Джазовий сніданок», що відбувся у рамках фестивалю. Богдан Струтинський розповів присутній публіці про мюзикли, джаз у театрі і навіть організував невеличкий театральний майстер-клас.

Нагадаємо, міжнародний фестиваль VINNYTSIA JAZZFEST проводиться з 1996 року щорічно восени у місті Вінниця. У заході беруть участь відомі джазові музиканти з України, Польщі, Швейцарії, Сполучених Штатів Америки та інших країн.