Прем’єра містичної драми «Москалиця» на новій «Сцені 77»

10.10.2018

25 жовтня у Національній опереті України відбудеться відкриття нового сценічного простору «Сцена 77» під самим дахом старовинної будівлі театру. Доволі великий і дуже світлий театральний майданчик-цех на 120 глядацьких місць наприкінці жовтня стане домівкою для вистав різних жанрів і різних напрямків театрального мистецтва.

Першою постановкою «Сцени 77» стане містична драма у постановці Влади Бєлозоренко «Москалиця» за однойменним твором сучасної української письменниці Марії Матіос.

«Працювати з унікальними текстами Марії Матіос – моя давня мрія, — розповідає Влада Бєлозоренко. – Я щаслива, що художній керівник театру Богдан Дмитрович Струтинський з радістю погодився взяти для відкриття нової сцени у театрі саме текст пані Марії. Про що буде вистава скаже глядач. Бо текст «Москалиці» багатошаровий і вкрай різносторонній. Для мене це історія про дві війни: одна відбувається сьогодні, вчора і завтра навколо нас, а друга — щоденно в серці кожної людини. Хто виграє у першій війні напишуть потім у підручниках з історії. А от хто переможе у другій… Це питання для мене найважливіше».

Додамо, що Київський національний академічний театр оперети матиме тепер 5 театральних майданчиків: театрально-концертна сцена МКЦ ім. І. Козловського, що на Хрещатику 50Б, «Театр у фойє», експериментальна сцена «Stage_Lab», Головна сцена та «Сцена 77».