Національну оперету України відвідала делегація з Великобританії

25.01.2023

002

24 січня Національну оперету України відвідала делегація з Великобританії у складі члена Загальної Ради Корпорації Лондона та голови Барбікану Ендрю Марсдена, члена Сучасної Ради Корпорації Лондона Тома Слейга та Генерального директора Торгово-промислової палати Лондона Річарда Берджа.

На зустрічі також були присутні Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха та директор Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк.

Разом із генеральним директором-художнім керівником театру Богданом Струтинським обговорили реалізацію подальших міжнародних проєктів у сфері культури за участі Національної оперети України.

Під час екскурсії очільник театру розповів гостям історію закладу та презентував Національну оперету України. Плануємо наступні проєкти разом!

Барбікан-центр (англ. Barbican Centre) — центр виконавчих мистецтв в Лондонському Сіті, найбільший у своєму роді в Європі.

В Барбікані відбуваються концерти класичної та сучасної музики, театральні виступи, демонстрації фільмів та художні виставки. В ньому також розташовані бібліотека, три ресторани та оранжерея.