Національна оперета України передала святкові подарунки для маленьких пацієнтів спеціалізованої лікарні «Охматдит»

28.12.2022

01

27 грудня Національна оперета України спільно із ГО «Ділові українські жінки» продовжили щорічну благодійну традицію напередодні новорічно-різдвяних свят та зробили подарунки дітям, які сьогодні лікуються в Національній дитячій спеціалізованій лікарні  «Охматдит».

Цьогоріч колектив театру зібрав кошти та передав солодкі подарункові набори й книжки. Решта коштів були відправлені на Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» для дітей з окнозахворюваннями.

«Національна оперета ніколи не стоїть осторонь благодійності. Ми робимо доброчинні концерти та збираємо кошти пораненим бійцям й донатимо на ЗСУ. Щиро дякуємо кожному працівникові театру, хто долучився до цієї благодійної акції!», — наголосив генеральний  директор-художній керівник театру Богдан Струтинський.

Звичайно, діти завжди були пріоритетом. Такі моменти є надзвичайно цінними особливо зараз, коли ми маємо бути пліч-о-пліч та проявляти чуйність до ближніх. Сьогодні наше суспільств об’єдналося заради перемоги. І для нас, як для українців – це наш обов’язок, допомагати тим, кому важко, — зазначила комерційна директорка Національної оперети України Оксана Когут.

Разом із головний героєм святкового дійства Чарівним Сантою (соліст театру Ігор Матейко) маленькі пацієнти на мить повірили в дива та поділилися сокровенними бажаннями і прочитали уривки з улюблених новорічних віршів.

«Це дуже приємна і, водночас, відповідальна мить, адже  хочеться подарувати цим дітям певну мить щастя, щоб вони забули про свій біль та проблеми. Найважливіше у спілкуванні – бути щирим. Дуже хочу, щоб діти продовжували вірити в дива. Нехай їхнє життя буде завжди святом!», — розповів Ігор Матейко.

Разом із медичними працівниками «Охматдит» представники оперети відвідали маленьких пацієнтів у відділенні дитячої неврології, гнійної хірургії та відділенні дитячої та підліткової гінекології.

У такі найскладніші часи для України, колектив Національної оперети України  подарував усмішку маленьким українцям та віру в справжні дива.