Національна оперета повернулася із Чернівців із нагородами

02.11.2015

Переможців визначено! Національна оперета України привезла з Чернівців у рідний Київ нагороди з Х фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини».

У фестивалі, який тривав з 23 жовтня по 2 листопада, взяли участь 10 українських театрів, а також Ботошанський театр імені Міхая Емінеску з Румунії. 27 жовтня Національна оперета запросила глядачів на «Сорочинський ярмарок» О. Рябова. І зібрала аншлаг! Вистава, яка у 2010 році отримала «Київську пектораль» як «Краща музична вистава», знову вразила публіку і грою акторів,  і декораціями, і жартами, і звісно мелодійністю!

   2

«Сорочинський ярмарок» — перша українська оперета, створена видатним композитором О. Рябовим, якого надихнула творчість М. Гоголя. Однойменний твір великого драматурга надихнув лібретиста Л. Юхвіда, режисера М. Аваха та композитора О. Рябова створити  справжній шедевр, якому не займати свого колориту! І саме цей магнетичний світ і показали на фестивалі артисти Національної оперети.

3   4

Тож не дивно, що саме «Сорочинський ярмарок» у постановці Київського національного академічного театру оперети обрали як виставу з найкращою сценографією (художник-постановник С. Павліченко).

5

А дует наших талановитих акторів, Олександра Чувпила та Любові Сагат у ролях Гриця та Парасі, отримав нагороду «за найкраще виконання партії у музичній виставі». Журі також не змогло обійти увагою Дмитра Шарабурін, який грає цигана Хвенька. Він по праву переміг у номінації «за найкращу чоловічу роль другого плану». Глядачі навіть хотіли призначити приз глядацьких симпатій Дмитру за блискуче виконання ролі.

   7

Сам Дмитро каже, що у нього відчуття ніби сьогодні День народження і за свою перемогу дякує колективу театру: «Вітаю від усього сердця весь колектив театру, всю нашу велику Сорочинську сім’ю на чолі художнім керівником, режисером, народним артистом України Богданом Струтинським. Це наше спільне велике досягнення! Дякую Богу і всім, хто брав участь у цій виставі, в цьому театральному проекті! І хочу подякувати чернівецькому глядачеві і надзвичайно красивому Чернівецькому обласному музично-драматичному театру імені О. Кобилянської! Віват, Оперето!»

   g9

Національна оперета ніколи не зупиняється на досягнутому – у нас ще багато цікавих планів та задумів, а значить, будуть нові перемоги!