Національна оперета подарувала киянам та гостям міста святковий концерт біля Головної ялинки країни

17.01.2016

Вже стає доброю традицією завершувати новорічно-різдвяні святкування на головній новорічній площі столиці яскравим концертом від Національної оперети. От і цього року, 16 січня, артисти театру подарували киянам та гостям міста красиве дійство з насиченою, різножанровою програмою. Концерт став яскравим завершенням фестивалю «Новий рік між двома дзвіницями» на Софійській площі.

   

Мистецтво здатне зігрівати душі та серця! Тож, незважаючи на морозну погоду, цей зимовий вечір зібрав велику кількість охочих насолодитися прекрасними виступами солістів-вокалістів театру, артистів хору та балету. Симфонічний оркестр Національної оперети під віртуозним керівництвом професійних диригентів додав заходу неймовірного емоційного піднесення та вишуканості.

З першим помахом диригентської палички зазвучала увертюра «Grand Operetta», в якій диригент-постановник Ігор Ярошенко гармонійно поєднав музику І. Кальмана, Ф. Легара, Ж. Оффенбаха та Й. Штрауса. І Софійська площа перетворилася на концертний зал під відкритим небом. Зі святкової сцени лунали відомі арії з популярних оперет, класичних та сучасних мюзиклів, оперні арії та інші популярні композиції: арія Тасілло та вихідна арія Маріци з оперети І. Кальмана, італійська вулична пісенька з комічної оперети В. Герберта «Примхлива Маріетта», дует Крістіни та Привида з мюзиклу Е. Л. Веббера «Привид Опери». Було представлено номери з оригінальних концертних програм, якими славиться Національна оперета. Так, Гості свята охоче підтанцьовували під «Sing-sing-sing» та фарандолу.

   

Вони співали разом із з. а. України Асею Середою-Голдун «Milord», Володимиром Одринським «Пам’яті Карузо»,  артистами хору «Let It Be» та з. а. України Тамарою Ходаковою «Hallelujah».

   

Не обійшлося і без прем’єр – у морозний січневий вечір Андрій Григоренко піднімав настрій запальною кавер-версією пісні «Umbrella».

Під час концерту кожен міг знайти свою мелодію. А судячи з гучних овацій та аплодисментів, артисти театру змогли передати своє душевне тепло і позитивну енергетику публіці. За це наші актори отримали найвищу нагороду – посмішки глядачів, їхній веселий настрій та вигуки «Браво»!

   

Неймовірна, глибока та наповнена змістом музика здіймалася до самого неба, вона знову об’єднала людей незалежно від віку, їхніх поглядів на життя та вподобань. Адже справжнє мистецтво завжди поза часом.

На завершення концерту всі, хто прийшов цього вечора до Головної ялинки країни, разом із артистами Національної оперети виконали пісню «Разом назавжди». У такі моменти хочеться вірити у прекрасне, у те, що добро завжди перемагає!

Преса: УНН, Обозреватель, Известия, ПрессОРГ24, Openworld.Info, Ub.Ua

Відео: Телеканал «Культура», UA:Перший