Музичну виставу театру «Кицькин дім» визнано найкращою театральною виставою для дітей та юнацтва

28.01.2016

Визначено лауреатів урядової премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2015 рік. Так, 28 січня у Держкомтелерадіо відбулося засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України, під час якого шляхом таємного голосування члени комітету визначили переможців конкурсу у чотирьох номінаціях.
Зокрема, найкращою театральною виставою для дітей та юнацтва визнано «Кицькин дім» Національної оперети України (режисер-постановник М. Бутковський, художник-постановник, художник з костюмів І. Давиденко).
Н. а. України, артист-вокаліст Національної оперети України Микола Бутковський неодноразова був асистентом режисера під час постановок вистав театру. А у 2014 році він дебютував у якості режисера, поставивши на сцені театру музичну казку «Кицькин дім» на музику Павла Вальдгарда.
У столиці постановку називають однією з кращих для першого знайомства найменших глядачів з театром. Динамічний, кумедний сюжет вистави сподобається як малечі, так і дорослим, адже у спектаклі йдеться про те, як важливо для родини жити дружно, допомагати і підтримувати один одного.

   

Успіх театру – це результат професійного підходу та творчого відношення до справи усієї театральної сім’ї! Тож вітаємо всю постановчу групу та артистів з подією.

Зичимо колегам творчого запалу та натхнення, аби й надалі продовжувати та примножувати славу нашого театру, даруючи глядачам радість від зустрічей з мистецтвом та гарний настрій!