Концерт «Штраус в опереті» – 10 років на сцені!

23.12.2021

превю

Три дні поспіль, починаючи з 22 грудня, на сцені Національної оперети України у виконанні симфонічного оркестру театру звучить музика родини Штраусів: ніжна і витончена, весела і запальна, наповнена радістю і щастям.

Цьогоріч ювілей проєкту – 10 років на сцені! За цей період було презентовано понад 100 прем’єрних номерів! Понад 30 з них вперше виконувалися в Україні! Театр співпрацює із Віденською музичною бібліотекою та з Австрійським культурним форумом і завдяки цій співпраці, а також дослідницькій роботі диригентки-постановниці проєкту – народної артистки України Оксани Мадараш Національна оперета України щороку представляє чудові прем’єри. Так, наприклад, цього разу вперше в Україні було виконано Арію Аніни «Що мені шанс дав» з оперети Йоганна Штрауса-сина «Ніч у Венеції» та «Штраус-фантазія» Йоганна Штрауса-сина, Йоганна Штрауса-батька та Йозефа Штрауса.

«Оркестр – це мій інструмент. І я на ньому граю, повністю пропускаючи через себе кожен рух, кожну ноту, кожну фразу. Відчуття, які я проживаю – особливі. Наш театр має чудовий балет, хор, вокалістів, які майстерно відкривають для наших слухачів нові мелодії блискучих вальсів, іскристих польок та веселих кадрилей», – зазначила диригентка-постановниця, народна артистка України Оксана Мадараш.

Вишукана, романтична, пронизана флюїдами позитиву та добра музика славетної родини музикантів Штраусів дарує шанувальникам особливий, піднесений настрій, а колектив Національної оперети дивує і вкотре радує яскравою, оновленою концертною програмою, багатою на оригінальні номери, приємні несподіванки і незабутні сюрпризи. Артисти театру, закохані у творчість родини Штраусів, докладають усіх зусиль, аби глядачі отримали максимум естетичного і психологічного задоволення, відпочили серцем і душею.

Десятий, ювілейний Штраус-концерт у Національній опереті України наповнений сюрпризами, яскравими інтерпретаціями, новими відкриттями ще незвіданих музичних скарбів родини Штраусів!

«Штраус в опереті»: 10 років на сцені Національної оперети України, 10 неповторних музичних програм, 10 років незмінної любові та відданості шанувальникам!