#Експериментальнусцену Stage_Lab презентують 16 червня

30.03.2018

stage lab#Експериментальнусцену Stage_Lab презентують на нульовому поверсі Національної оперети України влітку. Це нова сцена, де для невеликої аудиторії (~40 осіб) будуть створюватися різножанрові вистави камерного формату. Роботи молодих режисерів і постановки відомих митців об’єднаються ідеєю театрального експерименту, який розпочинається на Stage_Lab у Київському театрі оперети !

16 червня першим глядачам нової #експериментальноїсцени буде представлена одноактна п’єса французького драматурга Марселя Мітуа «Акомпаніатор». Постановка Олександра Білозуба, відомого українського художника, режисера і актора, який успішно співпрацює як художник-постановник із українськими і зарубіжними режисерами: Богданом Струтинським, Андрієм Жолдаком, Атіллою Віднянським, ін., режисера, який першим опанує простір Stage_Lab.

«Моновистава «Акомпаніатор» буде камертоном того, що відбуватиметься на експериментальній сцені, — вважає Сашко Білозуб, — Це буде аналіз, лабораторія, експеримент з тим, чим живе театр. До того ж це — витончена французька драматургія, для якої характерна моноформа».

Режисер-постановник вважає, що основна особливість вистави це — сповідальність, відвертість із самим собою, готовність бути гранично відкритим.

Тема моновистави – театр. У виставі йдеться про те, що стосується всіх, хто займається театром, не тільки акторів та режисерів. Люди, які стоять за кулісами, багато в чому визначають успіх п’єси. Герой – акомпаніатор, його робота — супроводжувати успіх кумирів. А одного разу доля дає йому шанс бути в яскравому світлі рампи! Його сповідь перед публікою завершується тим, що артист, який спізнювався, виходить на сцену… Що в цей момент відчуває акомпаніатор? Відповідь знатимуть глядачі моновистави «Акомпаніатор».

У головній ролі — з. а. України Ася Середа-Голдун

Режисер-постановник, автор сценографічного рішення — Олександр Білозуб

Художній керівник — н.а. України Богдан Струтинський