Благодійний захід на підтримку тяжкопораненим бійцям ЗСУ

30.11.2023

Image-1

29 листопада в Національній опереті України відбувся закритий благодійний «Коцерт при свічках» у рамках проєкту «Об’єднані заради перемоги» для допомоги тяжкопораненим бійцям ЗСУ, які перебувають у медичних закладах та проходять реабілітацію.

На події були присутні самі воїни — Валентин Гарбовський, Володимир Скляр, Дмитро Попов, Олександр Дідур, Михайло Дроботенко, медичні працівники, а також ті, хто сьогодні опікуються пораненими героями.

Також до благодійного проєкту долучилися молоді українські художники Максим Малильо, Оксана Поліщук, Юлія Дідевич, Анатолій Погорілий та відома художниця Тетяна Красна, які малювали картини спільно із нашими захисниками. Разом вони створили такі роботи як «Незламний Київ», «Річка. Осінь», «Хвилі літа», «Україна», «Калина».

У першій частині заходу для запрошених гостей звучала музика видатних українських композиторів епохи бароко та класицизму Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Миколи Дилецького, Артемія Веделя за участю оркестру, солістів і хору театру.

Після концерту відбувся благодійний аукціон та лотерея, де були представлені картини, що намалювали захисники спільно з художниками, а також ексклюзивні лоти, виготовлені бійцями власноруч.

Також до формування лотів долучилися партнери Національної оперети України – банк «Глобус», студія флористики LoraShen, Львівська майстерня шоколаду, ТМ «Клін Стрім», ТЦ «Епціентр», Видавництво Івана Малковича «А-ба-ба-га-ла-ма-га», готель «Надія» (Івано-Франківськ), італійський ресторан з українськими продуктами FABBRICA, кав’ярня «Золотий дукат», БО «АртРеХаб», Спілка жінок України, СПІЛКА ЖІНОК КИЇВЩИНИ та багато інших.

Вже неодноразово театр проводить такі благодійні заходи для допомоги нашим військовим, які перебувають у медичних закладах та потребують реабілітації. Усі зібрані кошти будуть адресно надіслані шістьом військовим, що сьогодні продовжують лікування та проходять реабілітацію.

Проєкт здійснюється спільно з Івано-Франківським земляцтвом, Львівським Товариством у Києві, а також за підтримки Міжнародного Фонду Івана Франка