В арт-фоє театру діє виставка картин О. Храпачова «Збирання врожаю»

29.11.2022

01

25 листопада в Арт-фоє відбулося відкриття виставки київського художника Олександра Храпачова «Збирання врожаю», яка не просто відтворює з допомогою засобів образотворчої виразності сільськогосподарську техніку, а ґрунтується на глибоких ідеях та своєрідному баченні автора.

Олександр Храпачов: «Наше життя побудоване на певних пріоритетних напрямках, одним із яких є мета і досягнення. Суспільство, як категорія, живе у певному просторі системи цінностей та постійних потреб. Через величезні потреби людства та обмежені можливості однієї людини та певної групи, суспільство поділило пріоритетні напрямки за категоріями: наука, культура, філософія, тощо. Основні категорії роздрібнюються на менші, але їх об’єднує поняття «збирання врожаю».

Цей термін узагальнюючий та має певні символічні значення. У всіх напрямках діяльності він застосовується, як вкладання думок та енергії у певну ідею, і в результаті відбувається реалізація ідеї (збирання врожаю). Тема «Збирання врожаю» була реалізована у липні 2022 року у арт-резиденції «Ставки» і складалася з 10 творів. Символічне поняття збирання врожаю сягає давнини і уособлює в собі можливість існування людства не тільки у контексті харчування, але і в культурному аспекті. Певний зріз культурної спадщини ми отримуємо у якості культурного врожаю епохи або відрізку часу».

Виставка триватиме до 25 грудня.