«Музика з кінофільмів. Дубль 3» — концерт, який об’єднав кіноманів і меломанів!

28.03.2018

В  Міжнародний день театру у Національній опереті України відбувся грандіозний концерт  «Музика з кінофільмів. Дубль3», який був присвячений  всім своїм глядачам, які люблять театр, і завдяки яким театр існує! Адже театр відбувається тоді, коли почуття, думки та ідеї артист за допомогою свого мистецтва передає глядачеві.

1-min

2-min

3-min

Колектив театру підготував  потужну музичну програму, яку по праву можна назвати легендарною, адже вже з перших нот пригадувалися кадри з відомих стрічок: від  славнозвісної  «I will always love you» / «Я завжди буду любити тебе» з к/ф. «Охоронець» до неймовірного саундтреку з к/ф. «Гра престолів».

4-min

5-min

6-min

Також у святковій програмі звучали : музика з кінострічки «Тіні забутих предків», фантастичні музичні теми із кіноепопеї «Гаррі Поттер» та шпигунського детективу «Місія нездійсненна», улюблені пісні із фільмів «Сніданок у Тіффані», «West side story», «Високий перевал», «Титанік» та знайомі мелодії зі стрічок «Діти капітана Гранта», «Один вдома», «Пірати Карибського моря» та ін.

7-min

8-min

Концерт у виконанні солістів, артистів балету та хору Національної оперети під звуки симфонічного оркестру в поєднанні з сценічним оформленням і філігранною акторською грою переніс своїх поціновувачів із сірих буднів у омріяний світ кіно!

Режисери-постановники – н. а. України Богдан Струтинський, з. а. України Вадим Прокопенко.

Балетмейстер-постановник –  з. а. України Вадим Прокопенко.

Диригент-постановник – Сергій Голубничий.

Хормейстер-постановник – з. д. м. України Ігор Ярошенко.

Хореографи – Максим Булгаков,  Наталія Скуба.

Хормейстер – Сергій Нестерук.

Диригенти концерту  –  з. а. України Оксана Мадараш, з. д. м. України Ігор Ярошенко, Володимир Врубльовський, Сергій Дідок.

Режисери відео-трансляції – Оксана і Дар`я Трощановські.