Порядок доступу до приміщень театру Осіб, що потребують допомоги

28.03.2018

  1. Вхід до театру здійснюється по сходах, що ускладнює та/або унеможливлює самостійний доступ у його приміщення Осіб, що потребують допомоги. Для отримання допомоги щодо доступу в приміщення театру перед початком вистави (не раніше 45 хвилин до початку вистави) Особам, що потребують допомоги, необхідно знаходитися перед центральним входом (середні двері) та зв’язатися за телефоном (044) 287-26-30 з черговими головними адміністраторами, щоб домовитися про допомогу.
  2. Головний адміністратор та/або будь-який черговий адміністратор спускається до Особи, що потребує допомоги, разом із Службою супроводу.
  3. У разі якщо Особа, що потребує допомоги, звертається до театру з метою отримання інформації про послуги театру та придбання квитків на вистави театру, головний адміністратор забезпечує їй можливість задовольнити потреби.
  4. Якщо Особа, що потребує допомоги, звертається до театру з метою перегляду вистав/концертів/заходів, головний адміністратор повідомляє про це Службу супроводу театру для забезпечення супроводження.
  5. Служба супроводу вживає заходів щодо транспортування Особи, що потребує допомоги, разом з інвалідним візком або окремо Особи та інвалідного візка, спеціальної апаратури та обладнання, якими вона користується у всіх складних місцях театру та до глядацької зали, де разом з адміністратором її розмішують для перегляду вистави:

— при наявності можливості та, у разі згоди Особи, її залишають у візку, який розташовують у проході глядацької зали театру в безпечному та зручному для перегляду вистави місці;

— якщо відсутня можливість та/або згода Особи на її розміщення згідно з пунктом зазначеним вище, її розміщують на місце згідно з придбаним квитком, а візок передається черговим адміністратором на зберігання у гардероб.