Забави для малечі під час VI Міжнародного музичного фестивалю «О-Фест»

12.06.2018

1-min

Наші найперші враження –  родом з дитинства, коли ми тільки  починаємо відкривати для себе цей світ, саме вони стають нашими найбільш емоційними спогадами. І дитина, яка відкрила для себе красу класичної музики, з процесом дорослішання залишиться палким прихильником цього виду мистецтва, саме тому під час цьогорічного фестивалю «О-Фест» велику увагу було приділено розвагам для дітлахів! Всю територію дитячої локації було умовно поділено на кілька зон розваг, де кожна дитина могла знайти те, що саме їй припадє до смаку!

3-min

«Родзинкою» була зона Котигорошкових Забав, де для малечі було розміщено великі солом’яні фігури – персонажів української народної казки про пригоди Котигорошка. Це територія забав для дітей, які люблять індивідуальний підхід, її переваги були в тому що дитина могла гратися не в командному русі, а в тому режимі і послідовності, які є комфортними для неї особисто. І тільки пройшовши всі завдання можна було повторити подвиг Котигорошка – перемогти дракона! Для цього тут був відповідний реквізит: на дітей чекали стрибки в мішках, перетягування канату, кільцеброс.

6-min

А ще тут можна було творити – прикрашати одяг солом’яної Оленки розмальованими власноруч метеликами та створювати солом’яні  іграшки  з «Оленкою» –  майстринею з сіно-арту.  Припала ця територія до смаку і дорослим і дітям – тож тут не тільки грали, а ще й залюбки фотографувалися.

2-min

Поруч, на спокійній зеленій галявині, розташувалася зона для малюків які полюбляють розважливий ритм та отримують задоволення від пізнавальних ігор: для малечі тут працювали розвиваючі програми від дитячих клубів, для старших – цікава англійська та ментальна арифметика. І всім без винятку, сподобалась робототехніка.  Можна було створити тут і власний творчий шедевр – намалювати чи розмалювати героїв казки «Котигорошко» на величезному стенді.

Та, оскільки, фестиваль «О-Фест» – музичний, співочий, звісно, не обійшлося і без музичних розваг – це була зона Зіркових Забав!

4-min

В Києві, на Співочому полі, для дітей та дорослих працював вокальний ворк-шоп від партнерів театру – професійної музичної академії «Арт Мюз», де кожен міг спробувати не тільки самостійно вивчити та заспівати улюблену пісню, а ще й дізнатися про професійні секрети, спробувати дихальну гімнастику та вокальну розминку артикуляційного апарату.

5-min

У міському Бучанському парку Зіркові Забави розмістилися на сцені та зайняли простір біля сцени. Тут на юних відвідувачів чекали командні активності та розваги: спочатку діти пройшли «навчання» на «Фабриці зірок» разом з аніматорами, отримали ігрові майстер-класи з танців, взяли участь в науковому шоу та дізналися секрети фокусів від анти-фокусника! А допомагали зорієнтуватися в світі Зіркових забав ведучі – музичні феї Сі та Соль – Ганна Коваль та Олена Кривов’яз, професійні актриси Національного театру оперети. Також тут для дітей була зміна активностей – втомившись дитина могла просто поспостерігати за тим, що відбувається на сцені, а дивитися було на що – лялькова вистава з живим музичним супроводом від театру «Руда ворона» та циркові номери від учнів циркової студії «Smile»!

Діяли протягом усього Фестивалю і локації з цікавими та оригінальними майстер-класами, розрахованими на різновікову дитячу аудиторію.

А завершилося свято – як і годиться – веселим бульбашковим шоу!

Координатор дитячої локації Фестивалю – Тетяна Зілінська

Режисер-постановник концерту, ідеолог, натхненник і співорганізатор фестивалю «О-Фест» – н.а. України Богдан Струтинський.