VIІI Міжнародний музичний фестиваль «О-FEST-2021» відбудеться 26-27 червня

16.06.2021

 

изображение_viber_2021-06-02_15-16-15

VIІI Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-FEST» традиційно відбуватиметься впродовж двох днів: 26 червня у міському парку Бучі (вул. Інститутська, 56) та 27 червня – на великій сцені оновленої Національної оперети України. Фестивальні події відбуватимуться у класичному форматі у літньому театрі парку м. Буча та на сцені Національної оперети України, у форматі «open-air» – у мальовничому парку міста Буча.

Співорганізаторами фестивалю «О-FEST» виступають Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада. Цей тандем співпраці привніс, як українцям, так і гостям країни чимало позитивних емоцій, цікавого досвіду та нових вражень.

Міжнародний музичний фестиваль  «О-FEST»  проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації та Департаменту культури КМДА.

У «О-Fest-2021» беруть участь провідні артисти з Австрії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Ірану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови. Вперше за всю історію фестивалю участь візьме представник Словенії. Іноземні гості: Ірена Крстеська (Австрія), Наргіз Керімова (Азербайджан), Наталя Дементьєва (Білорусь), Гіоргі Цхададзе (Грузія), Газал Сафарі (Іран), Євген Шагаров (Казахстан), Пен Юйчжан (Китай), Чен Хань (Китай), Габріеле Букіне (Литва), Тімофті Іон (Молдова), Лукас Сомоза Остерц (Словенія).

«Для Національної оперети України «О-Fest» важливий тим, що дає, перш за все, художнє, професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн, – вважає Богдан Струтинський. – А для глядачів – це прекрасне шоу! Фестиваль сприяє популяризації жанру оперети, також це ефективна реклама Національної оперети в Україні і у світі. Фестиваль класичної музики – ознака високої культури міста, держави. Фестиваль класичної музики звеличує культуру країни».

Дводенною програмою фестивалю передбачені широкомасштабні мистецькі акції та розмаїття дитячих розваг. Будуть представлені скульптурні експозиції, виставки живопису та графіки, інсталяції сучасного мистецтва, інтерактивні візуальні проєкти. Відбудуться виступи музикантів, танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, театралізовані постановки. Головною подією фестивалю стануть Гранд-концерти, в яких беруть участь іноземні та українські артисти.

Захід сприяє широкій популяризації класичного мистецтва у світі. За вісім років свого існування до «О-FESTу»  долучилось 30 країн та 117 іноземних вокалістів.

Восьмий «О-FEST»  стане місцем реалізації творчих мрій для всіх, хто буде фестивалити 26 та 27 червня разом із Національною оперетою України.

Плануйте свої вихідні наприкінці червня разом із нами!

Акредитація журналістів до 23 червня за тел. 097-675-20-29.

Програма заходів