В театрі оперети виконали твори Ж.Оффенбаха під керівництвом французького диригента

23.04.2016

В Національному театрі оперети в рамках Французької весни в Україні відбувся концерт «Віват, Оффенбах». Оркестр, хор та солісти театру виконали твори всесвітньо відомого майстра оперети під керівництвом французького диригента Філіппа Уї.

«Я вірив в цей проект, що він відбудеться саме в такому складі с таким фантастичним диригентом як пан Філіпп Уї. Я вірив, що відбудеться співпраця з Французьким інститутом в Україні. Ми познайомились минулої весни та напрацювали декілька проектів, за що я дуже вдячний Французькому інституту. Я також хочу подякувати своєму колективу, який відгукнувся на цю ідею та з великим ентузіазмом взявся за підготовку. Це були цілі томи французької мови, які треба було вивчати заради одного вечора», — зазначив художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

У першому відділенні концерту прозвучали композиції із опери-буф «Паризьке життя» у виконанні з.а.України Тамари Ходакової, Арсена Курбанова, з.а України Галини Грегорчак, Володимира Одринського, Соломії Приймак, Сергія Яцука,Євгена Прудника. Арії із опери — феєрії «Орфей у пеклі» виконували артисти Любов Сагат, Тетяна Журавель, Андрій Чаков, Андрій Григоренко, Ольга Федоренко, Тетяна Дідух, Ганна Довбня, Євген Прудник, Максим Козолуп.

В другому відділенні публіка почула фрагменти з опери-буф «Прекрасна Єлена» у виконання солістки Національної оперети Валерії Туліс, а також солістів Олександра Чувпило, Володимира Одринського, Євгена Прудника, Володимира Кари, н.а. Олександра Трофимчука та Максима Козолупа, а також уривки з таємничої опери «Казки Гофмана» — у виконання Андрія Чакова, з.а. Ігоря Левенця, Олени Арбузової, Любові Сагат та Тетяни Чабан.

Публіка високо оцінила майстерність диригента та прекрасне виконання творів Ж.Оффенбаха солістами, хором та оркестром. Про це свідчили бурхливі оплески, якими після кожного номеру наповнювалась зала театру оперети. А під час фінального виконання Пекельного галопу з опери-феєрії «Орфей у пеклі» оплески не припинялись ні та мить.