Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний театр оперети» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

— артист балету вищої категорії

— артист балету першої категорії 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією артиста балету другої категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: професійна майстерність; яскраві музичні, хореографічні і сценічні здібності; виконання перших і других партій в балетах, значних сольних і групових танцювальних номерів в оперетах і мюзиклах, технічно складних номерів у виставах усіх жанрів; в окремих випадках — виконання провідних партій в балетах.

Конкурсна програма:

хореографічна композиція на 2-3 хвилини в класичному або сучасному стилі.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

  1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
  3. Копія документу, що посвідчує особу.
  4. Копія трудової книжки.
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
  6. Творче резюме, портфоліо.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Заява про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються до 29 серпня 2023 року за адресою: місто Київ-150, вул. Велика Васильківська, 53/3 відділ кадрів з 11:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 понеділок — п’ятниця.

Тел.: (044) 289-76-12, (044) 287-27-89, (066) 163-47-17 – Вадим Лауренційович,   факс: (044) 287-14-80, e-mail: opereta@ukr.net (з поміткою “Конкурс»).

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

   Дата проведення конкурсу – 30 серпня 2023 року, о 12.00

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Місце проведення конкурсу: Київський національний академічний театр оперети, м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3.

ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» переможців конкурсу житлом не забезпечує.