Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний театр оперети» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  балетмейстер-постановник – одна вакансія
Форма працевлаштування – контрактна

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), знання теорії та практики хореографії та акторської майстерності, основи сценічного та музичного оформлення, класичний і сучасний балетний репертуар, класичну, сучасну і народну хореографію, роботу з партитурою і клавіром хореографічного твору.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

  1. Заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом.
  2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
  3. Копія документу, що посвідчує особу.
  4. Копія трудової книжки.
  5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
  6. Творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

Працівники, які перебувають у трудових відносинах з ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети», і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Документи приймаються за адресою: м. Київ-150, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3 відділ кадрів з 1100 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок — п’ятниця.

Тел.: (044) 289-76-12, (044) 287-27-89, (066) 163-47-17 – Вадим Лауренційович,   факс: (044) 287-14-80, e-mail: opereta@ukr.net (з поміткою “Конкурс»).

Документи приймаються по з 10 квітня по 07 травня 2019 року.

 Дата проведення конкурсу – 11 травня 2019 року

Місце проведення конкурсу: Київський національний академічний театр оперети, м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3.

         Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

         Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

         ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» переможців конкурсу житлом не забезпечує.