Яна Татарова299Закінчила Національну музичну академію України ім. П. І.Чайковського у 2016 році, спеціальність «Музичне мистецтво», кваліфікація – магістр музичного мистецтва, оперний та концертний співак, викладач.

З жовтня 2016 року – артистка-вокалістка Національної оперети України.

На сцені театру оперети дебютувала в музичній виставі «Пригоди Буратіно» О. Рибнікова (Мальвіна).

Наразі у доробку молодої талановитої співачки і актриси Яни Татарової робота у виставах «Бал у Савойї» П. Абрахама (Мадлен Тібо), «Весела вдова» Ф. Легара (Ганна Главарі), «Сорочинський ярмарок» муз. О. Рябова (Парася), «Маруся Чурай» Л. Костенко (Маруся), «Баядера» І. Кальмана (Одетта Дарімонд), «Скрипаль на даху» Дж. Бокка (Годель). У 2018 р. Яна Татарова-Цуцкірідзе стала номінанткою театральній премії «Київська пектораль» у номінації «За краще виконання жіночої ролі другого плану» за роль Годель у мюзиклі «Скрипаль на даху» Дж. Бокка.

Артистка також задіяна у виставах «Звана вечеря з італійцями» Ж. Оффенбаха (Катрін), «Звуки музики» Р. Роджерса (Фрау Целлер), «За двома зайцями» В. Ільїна, В. Лукашова (Галя), «Ханума» Г. Канчелі (Сона), «Москалиця» М. Матіос (Біла Панна). Грає й у дитячих виставах: «Лампа Аладдіна» С. Бедусенка (Принцеса Бад аль Будур), «Пригоди Буратіно» (Мальвіна).

Лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів вокалістів:

  • Всеукраїнський конкурс ім. Бориса Гмирі, Дніпро, 2009 р., лауреат 2 місця;
  • Міжнародний конкурс вокального мистецтва імені співаків Полуденних, Ялта, 2010 р., лауреат 2 місця.

Разом з артистами Національної оперети України гастролювала у Словаччині та Румунії.