Національна оперета України завершила 88-ий театральний сезон

10.07.2023

FAM_0763

9 липня в Національній опереті України відбувся Гала-концерт до закриття 88-го театрального сезону. У програмі були представлені кращі здобутки творчого колективу – яскраві зразки зі світових оперет, опер та мюзиклів, популярні європейські хіти, українські твори відомих класичних композиторів та сучасних авторів, а також прем’єри цього театрального сезону.

У концерті прозвучала увертюра «Grand Operetta» (музика  І. Кальмана, Ф. Легара, Ж. Оффенбаха, Й. Штрауса), пісня Містера Ікс «Гей, моряк!» з оперети І. Кальмана «Містер Ікс»,  дует Сільви та Едвіна з оперети І. Кальмана «Сільва», «Grand Can-Can», відомі арії – арія Лінди з опери Г. Доніцетті «Лінда ді Шамуні», арія Раджамі з оперети І. Кальмана «Баядера», арія Тоски з опери Дж. Пуччіні «Тоска», а також українська народна пісня «Стоїть дівча», лемківська народна пісня «Гей, пливе кача» та сучасні музичні композиції.

Концертна програма завершилася виконанням музичної композиції «Свобода / Liberta» (музика А. Бано, слова Р.Пауера), яка сьогодні так символічна для України. Адже, кожен із нас вірить в перемогу та свободу нашої держави.

 «В єдності наша сила та перемога! Дякуємо, що були з нами! До зустрічі в новому 89-му театральному сезоні! Дай Боже, переможному!» — зазначив генеральний директор-художній керівник Богдан Струтинський.

  • Режисер-постановник – н. а. України Богдан Струтинський
  • Диригент-постановник – з. д. м. України Сергій Дідок
  • Хормейстер-постановник – Максим Ковальчук
  • Диригенти – з. д. м. України Ділявер Осман, Віталій Фізер, Ярослав Близнюк
  • Балетмейстер-постановник – Наталія Скуба
  • Артисти, оркестр, хор театру, артисти балету

Фото: Анатолій Федорців