Національна оперета України в центрі культурно-дипломатичних стосунків

26.09.2018

25 вересня у Посольстві Угорщини в Україні презентували книгу «Угорці у Києві» Стефана Апада Мадяра, значна частина якої присвячена україно-угорським культурним стосункам.

 

Про співпрацю із Національною оперетою України книга містить окремий розділ. Генеральний директор-художній керівник театру н.а. України Богдан Струтинський активно підтримує дружні зв’язки з митцями Угорщини, за сприяння Посольства Угорщини в Україні і особисто пана Надзвичайного і Повноважного посла Ерно Кешкень, спільно із угорцями здійснюються масштабні концертні та фестивальні проекти Національної оперети України.

FAM_6405-2

Оперета – музичний жанр, у якому значне місце належить саме угорським композиторам минулого, а сьогодні життєрадісна оперета легко єднає людей з різних країн. Спілкування мовою мистецтва, поширення загальнолюдських культурних цінностей – місія доброчинності и миру, яку Богдан Струтинський з честю реалізує в Україні багато років.

 

У 2017 році керівник Національної оперети України Б. Струтинський був нагороджений Угорським Золотим хрестом «За заслуги».