Національна оперета розстелила червону доріжку для переможців театрального «Оскару»

03.12.2018

30 листопада в стінах Національної оперети пройшла урочиста церемонія нагородження переможців Першого Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» («GRA» («Great Real Art»)), організатором якої є Національна спілка театральних діячів України. Загалом, у «ГРІ» взяли участь понад 70 театрів різних форм власності з усіх куточків Україні, а найкращі вистави оцінювало міжнародне журі.

«Це момент, про який ми мріяли всі роки незалежності – мати власний театральний «Оскар». Адже до цього часу не існувало премії, яка б змогла об’єднати стільки різножанрових вистав та різнопланових театрів. Фестиваль, безперечно, сприятиме популяризації сучасного українського театрального мистецтва і дасть змогу продемонструвати його найкращі здобутки та сміливі рішення», – зазначив Голова спілки, генеральний директор-художній керівник Київського Національного академічного театру оперети Богдан Струтинський.

До фіналу фестивалю потрапили 12 вистав у 6 номінаціях. Побачити їх можна було з 24 до 30 листопада на сцені Київської оперети.

Вечір відкрив відомий ведучий, актор та шоу-мен Юрій Горбунов, а музичними номерами відвідувачів порадувала вільна формація NOVA OPERA. Привітати переможців приїхали міністр культури Євген Нищук, директор  Департаменту культури КМДА Діана Попова та інші поважні гості.